Головна » 2013 » Березень » 6 » Лесин „білий” будинок рятують від підтоплення.
Лесин „білий” будинок рятують від підтоплення.
   На території парку, який знаходиться в охоронній зоні літературно-меморіального музею Лесі Українки с.Колодяжне, працює техніка Ковельського міжрайонного управління водного господарства (начальник М.М.Авдіюк). Роботи проводяться за фінансової підтримки Волинського краєзнавчого музею (директор А.М.Силюк) та Колодяжненської сільської ради (сільський голова Я.С.Кушнирук). Колектив музею Лесі Українки дякує вищеназваним керівникам і їх працівникам за ліквідацію підтоплення.

Дуже вдячні голові Ковельської райдержадміністрації С.В.Матяшуку за взяття на контроль проблеми музею, за організацію робіт по ліквідації підтоплення і багаторазовий приїзд до музею.

На даний час меліоративний канал довжиною 1 000 м. поглиблено, розпочато очищення і поглиблення Косачівського ставка. Від зроблених робіт рівень води в підвалі будинку спав. Заплановані інші роботи по підтопленню розпочнуться на початку літа.

Джерело: Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки
Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 1331 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1