Головна » 2013 » Березень » 4 » ЛЕКЦІЯ ДО ЮВІЛЕЮ ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО ІСТОРИЧНОГО МУЗЕЮ.
ЛЕКЦІЯ ДО ЮВІЛЕЮ ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО ІСТОРИЧНОГО МУЗЕЮ.

Нещодавно у Володимир-Волинському історичному музеї відбулася лекція до 125-літнього ювілею музею.
Перед слухачами – студентами першого та четвертого курсів Володимир-Волинського педколеджу імені А.Кримського, виступив директор музею Володимир Стемковський, який представив наукових співробітників та розповів про значення Володимир-Волинського історичного музею у дослідженні та популяризації краєзнавчих знань у регіоні. Провідний науковий співробітник Олена Черенюк познайомила студентську молодь з роботою музейного фондосховища. Науковий співробітник Богдан Янович акцентував увагу присутніх на культурно-просвітницькій роботі, яку проводить музей, студенти переглянули фото виставок і масових заходів, які проводилися в установі за останні 5 років. Науковий співробітник музею Ганна Доскоч ознайомила слухачів з історією музею, закінчився захід екскурсією по експозиції, яку провів науковий співробітник Олексій Петрунін. Викладач коледжу Леся Дембровська подякувала музейникам за змістовну лекцію.

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 695 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1