Головна » 2018 » June » 7 » Краєзнавство і велоспорт: як проходив історичний велопарад «Торчин – Білосток – Торчин»

У неділю, третього червня, відбувся історичний велопарад «Торчин – Білосток – Торчин», організований «Національним корпусом» та історичним музеєм імені Григорія Гуртового. Це дійство передбачало пізнавальну велопоїздку, крайніми точками якої стали два населені пункти Торчинської ОТГ. До участі зголосилися не тільки мешканці Торчина, а й сусідніх Буянь та Зубільного Локачинського району. Особливо багато було учнівської молоді, батьки з дітьми.

У ході подорожі було кілька зупинок, під час яких дізнавалися про минуле довколишніх теренів. У самому Білостоці відвідали Свято-Михайлівський храм – унікальну пам’ятку архітектури XVII ст., колись – частинку відомого Білостоцького монастиря, побували біля «козацьких криниць» і куштували джерельну воду.

Наостанок – заїхали до майже сторічної школи, де влаштували пікнік і зону відпочинку.

Шлях додому долали з приємністю, бо з собою везли море позитивних емоцій.

Джерело: Торчинський народний історичний музей імені Г.О.Гуртового

Категорія: Торчинський народний історичний музей імені Григорія Гуртового | Переглядів: 478 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/3