Головна » 2013 » Червень » 26 » Ковельська мерія купить для музею картини Валентина Данилюка.
Ковельська мерія купить для музею картини Валентина Данилюка.
Ковельська міська влада придбає для поповнення фондів художнього відділу історичного музею кілька картин знаного скульптора, члена національної спілки художників України Валентина Данилюка, який раптово, в наслідок підступної хвороби відійшов за межу Вічності.
В середині квітня з ініціативи міськвиконкому та за згодою родини Валентина Петровича була організована в культурно-просвітницькому центрі благодійна виставка картин та скульптур автора, зібрані кошти від продажу яких та благодійні внески небайдужих до людського горя людей мали піти виключно на лікування хворого. Однак недуга не залишила митцю жодних шансів на порятунок. Валентина Данилюка не стало 26 квітня цього року.
Ще тоді, під час відкриття благодійної виставки-продажу, останньої виставки в житті автора, секретар міської ради Михайло Гетьман запевнив присутніх, серед яких була й сестра художника Євгенія Петрівна Кальчук, що мерія спільно з депутатським корпусом придбає для міста кілька полотен нашого земляка. Вже були проведені й певне перемовини. Щоправда, тоді очікували, отримані від продажу гроші, віддати на лікування хворого, але тепер уже мають на меті придбати полотна для прийдешніх поколінь, щоб зберегти пам'ять про відомого волинського художника, скульптора, патріота своєї Батьківщини, який жив і творив в ім’я України, якого знали і поважали далеко за межами нашої держави. «Спадщина знаного волинського митця має бути збережена», – переконані в мерії.
Для придбання робіт Валентина Данилюка з міського бюджету виділять 2,150 тисяч гривень.

Категорія: Ковельський історичний музей | Переглядів: 501 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0