Головна » 2019 » September » 20 » «Короткий метр про планету». Обласний музей запрошує на кінопоказ у рамках міжнародної акції «Global Climat Strike»

20-27 вересня 2019 року на 6 континентах громадяни з 117 країн беруть участь у Глобальному Страйку за Клімат (Global Climat Strike). Волинський краєзнавчий музей разом з Луцьким міським відокремленим підрозділом ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив» та «Lutsk night cinema» також долучається до глобального руху з тематичним кінопоказом короткометражних фільмів та відео «Короткий метр про планету» на тему захисту планети та критичних змін клімату, які відбуваються зараз в світі. Кіноперегляд відбудеться у Волинському краєзнавчому музеї 27 вересня 2019 року о 18:00 і триватиме до 20:00.

На заході будуть представлені різноманітні короткометражки від луцьких екоактивістів на підтримку міжнародної акції «Global Climat Strike», жваві дискусії та обговорення побаченого.

Запрошуємо усіх, хто вболіває за долю Землі, її клімат та вважає себе громадянином планети (а ми всі ними являємося).

До зустрічі!

Де? Волинський краєзнавчий музей.
Коли? 27 вересня о 18:00.

Реєстрація на подію тут:

Стань частиною руху Global Climat Strike!
Вимагай кліматичної справедливості!

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 328 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2