Головна » 2012 » Лютий » 15 » Художній музей у Луцьку глибоко сумує з втрати відомої художниці Тетяни Мисковець!
   Художній музей у Луцьку глибоко сумує з втрати, що її понесла українська культура – смерті Тетяни Мисковець, відомої художниці, волинянки, великого друга музею, учасниці багатьох його акцій.
   Мисковець Тетяна Григорівна народилась 12 січня 1957 року в м. Красне Львівської області.
   З 1967 по 1970 – навчання в Луцькій художній школі.
   З 1974 по 1979 – навчання в Львівській академії мистецтв (колишній ЛДІПДМ) на відділенні художнього текстилю. Викладачі з фаху: проф. Токар М. В., проф. Запаско Я. П.
   З 1979 по 1999 – робота на Дарницькому шовковому комбінаті дизайнером жаккардових тканин.
   З 1999 року – робота на кафедрі НАОМА.
   Займалась викладацькою роботою в НАОМА, КНУТД, Київській дитячій академії мистецтв, Київському художньо-промисловому технікумі (нині Київський інститут декоративно-прикладного мистецтва та дизайну ім. М. Бойчука), ДШМ №7.
   В 1989 році вступ до Спілки дизайнерів України.
   В 1990 році – до Національної спілки художників України.
   З 2001 року – голова секції ДПМ КОНСХУ, член правління КОНСХУ.
   З 1979 року активно займається виставковою діяльністю та громадською роботою.
   Роботи художниці знаходяться в музеях та приватних колекціях України та за кордоном.

На презентації каталогу творів М. Кумановського. Художній музей у Луцьку, серпень, 2011 рік.
Категорія: Художній музей | Переглядів: 740 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0