Головна » 2012 » Червень » 5 » Інформаційний лист Всеукраїнської наукової конференції „Минуле і сучасне Волині та Полісся. Ратнівщина в історії України і Волині”.
Волинський краєзнавчий музей спільно з Волинською обласною організацією Національної спілки краєзнавців України та Кортеліським історичним музеєм запрошують до участі у Всеукраїнській науковій конференції „Минуле і сучасне Волині та Полісся. Ратнівщина в історії України і Волині”, присвяченій 70-річчю Кортеліської трагедії 1942 року.

Управління культури і туризму Волинської облдержадміністрації
Ратнівська районна рада
Ратнівська районна державна адміністрація
Волинський національний університет ім. Лесі Українки
Відділення Інституту дослідів Волині у Вінніпезі при ВНУ
Кортеліський історичний музей
Волинський краєзнавчий музей
Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки
Державний архів Волинської області
Волинська обласна організація Національної спілки краєзнавців України
ДП „Волинські старожитності„ ДП „НДЦ” „Охоронна археологічна служба України” Інституту археології НАН України
Волинська обласна редакційна колегія тому „Звід пам’яток історії та культури Волинської області”

У вересні 2012 року проводять Всеукраїнську наукову конференцію „Минуле і сучасне Волині та Полісся. Ратнівщина в історії України і Волині”, присвячену 70-річчю Кортеліської трагедії 1942 року.
 Пропонуються такі напрямки роботи конференції:
- Кортеліси в історії України. Трагедія села 1942 року.
- Сторінки історії Ратнівщини.
- З історії населених пунктів Ратнівщини.
- Історичні постаті та дослідники Ратнівщини.
- Пам’ятки і пам’ятні місця історії, культури та природи краю ратнівського краю.
- Волинь та Волинське Полісся в роки Другої світової війни.
- Загальні проблеми історичного краєзнавства і волинезнавства.

Планується видати збірник матеріалів конференції.
Матеріали доповідей та повідомлень надсилати  у друкованому та електронному варіантах до 1 вересня 2012 року за загальним обсягом 6-10 с., з посиланнями, додатками та ілюстраціями у кінці тексту в роздрукованому варіанті та в електронній версії (формат Word; розмір шрифта 12; 1,5 інтервала; ілюстрації подавати в оригіналі).
На окремому аркуші вказати місце роботи, посаду, науковий ступінь і вчене звання, адресу, телефон.

43005, м. Луцьк, вул. Шопена, 20
Волинський краєзнавчий музей
Телефон для довідок 24-25-91; e-mail:[email protected]

43005, м. Луцьк, вул. Шопена, 24