Головна » 2012 » Лютий » 1 » Інформаційний лист Всеукраїнської науково-краєзнавчої конференції „Культурний простір Житомирщини-Волині XIX-XX ст.”.
Інформаційний лист Всеукраїнської науково-краєзнавчої конференції „Культурний простір Житомирщини-Волині XIX-XX ст.”.    Національна спілка краєзнавців України, Житомирська обласна державна адміністрація, Житомирське наукове-краєзнавче товариство дослідників Волині, Житомирський обласний краєзнавчий музей планують провести 19-21 квітня 2012 року в м. Житомирі Всеукраїнську науково-краєзнавчу конференцію „Культурний простір Житомирщини-Волині XIX-XX ст.”.
   На конференції передбачається розглянути такі питання:
1. Діяльність наукових і культурно-просвітницьких установ на Житомирщині – Волині XIX – XX ст.
2. Розвиток краєзнавства на Житомирщині – Волині XIX – XX ст.
3. Музеї, бібліотеки Житомирщини – Волині XIX – XX ст.
4. Театрально-мистецьке життя Житомирщини - Волині XIX – XX ст.
5. Періодична преса. Друкарство на Житомирщині – Волині XIX – XX ст.
6. Видатні постаті Житомирщині – Волині.
   Оргкомітет приймає наукові доповіді обсягом до 8 сторінок, повідомлення – до 5 сторінок, набрані у редакторі WORD у вигляді комп’ютерного файлу, записаного на компакт-диск. Посилання на джерела і літературу у квадратних дужках, наприклад [3,с.15]. Список використаної літератури подається у кінці тексту згідно бібліографічних вимог. Ілюстрації подаються в електронному варіанті з обов’язковими підписами до них (формат TIFF або JPG з роздільною здатністю не менше, ніж 300 dpi). До диску додається роздрукований текст. Без урахування зазначених вимог матеріали розглядатися не будуть.
   Матеріали, схвалені оргкомітетом, будуть надруковані у черговому випуску наукових праць збірника „Велика Волинь”, які вийдуть до початку конференції.
   Просимо авторів повідомити на окремому аркуші відомості про себе (домашню адресу, телефон, електрону пошту, місце роботи, посаду, науковий ступінь, вчене звання та іншу інформацію).
   Заявки для участі в конференції та матеріали просимо надсилати до 1 березня 2012 р. за однією з адрес:

Грузська Лариса Петрівна
Житомирський обл. краєзнавчий музей
10014 м. Житомир
email: kraymuz_zt@ukr.net
тел. (0412) 47-49-22

Костриця Микола Юхимович
Товариство дослідників Волині
Путятинський пров., 14
м. Житомир
тел. 0662031162 (моб.)

Костриця Наталія Степанівна