Головна » 2012 » Лютий » 17 » Інформаційний лист Міжнародної наукової конференції „Суспільно-політична спадщина В’ячеслава Липинського і сучасність”.
Вельмишановні пані та панове!

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Волинська обласна державна адміністрація, Волинський національний університет імені Лесі Українки, Волинський краєзнавчий музей запpошують Вас взяти участь у Міжнародній науковій конференції „Суспільно-політична спадщина В’ячеслава Липинського і сучасність”,  яка відбудеться в Луцьку  17–18 квітня 2012 р.  на базі історичного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки (м. Луцьк, вул. Шопена, 24, корпус D, історичний факультет).

Напрямки роботи конференції
  • Життя і творчість В’ячеслава Липинського
  • Ідейно-теоретична спадщина В’ячеслава Липинського і сучасність
  • Державотворча діяльність В’ячеслава Липинського
  • Україна і світ у творчому доробку В’ячеслава Липинського
  • Питання дослідження та збереження спадщини В’ячеслава Липинського

Мови конференції: українська, польська, російська. За матеріалами конференції буде видано фаховий збірник наукових праць.
Для участі в конференції необхідно до 15 березня 2012 р. надіслати на адресу оргкомітету заявку про участь у конференції, вказати тему доповіді та відомості про доповідача (прізвище, ім’я, по батькові, наукова ступінь і вчене звання, місце роботи, посада, адреса, електронна адреса, телефон).
Вимоги до оформлення публікації: текстовий редактор Microsoft Word (версія від 2003 і вище) формат файлу *.rtf, шрифт Times New Roman, кегль – 14, інтерліньяж – 1,5.,  поля: ліворуч, угорі, внизу – 2,5 см., праворуч – 1 см. Список літератури оформляти за ДСТУ 7.1- 2006, скорочення слів і словосполучень – за ДСТУ 3582-97. На кожну позицію в списку літератури має бути посилання в тексті статті.  Посилання робляться так: [1, 5], тобто інформація міститься в джерелі 1 на сторінці 5. Обсяг статті – не менше 8 повних та не більше 14 сторінок А4.
Елементи заголовку: УДК (вирівнювання по лівому краю), прізвище, ім’я, наукове звання, посада та місце роботи автора (вирівнювання по правому краю), назва статті (вирівнювання по центру), анотації (до 5 рядків) та ключові слова українською, російською та англійською мовами.
Структурні елементи статті: постановка наукової проблеми та її значення;  аналіз останніх досліджень із проблеми; формулювання мети і завдання; виклад основного матеріалу й обґрунтування отриманих результатів дослідження; висновки та перспективи подальших досліджень.
Список джерел та літератури необхідно оформити згідно державних стандартів.
Статті, що подаються до друку, повинні бути відредагованими, містити 1 рецензію (для аспірантів). Матеріали роботи подаються в редколегію в електронному варіанті на диску разом з роздрукованим рукописом.
З питань проведення конференції звертатися в оргкомітет за адресою:
43025, Україна, м. Луцьк Волинської області, вул. Шопена, 24, історичний факультет, Волинський національний університет імені Лесі Українки.
Контактні телефони:
  • Доц.  Шваб Анатолій Георгійович – 8 (0332) 24-64-57;
  • Доц.  Шабала Ярослав Миколайович – 8 (0332) 24-83-52

Електронні адреси:
historical@univer.lutsk.ua
a_shvab@univer.lutsk.ua
ОРГКОМІТЕТ
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 822 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0