Головна » 2012 » Лютий » 1 » Інформаційний лист Х Острозьких краєзнавчих читань.
Інформаційний лист Х Острозьких краєзнавчих читань.
Інформаційний лист Х Острозьких краєзнавчих читань.    Державний історико-культурний заповідник м. Острога, Острозьке науково-краєзнавче товариство „Спадщина” імені князів Острозьких у травні 2012 р. проводять Х Острозькі краєзнавчі читання, які з 2000 р. продовжують традиції науково-краєзнавчих конференцій „Острог на порозі 900-річчя” (1900-1999). Цьогорічні читання присвячені 140-й річниці з дня народження засновника історичного музею в Острозі о. Михайла Тучемського. Матеріали читань планується опублікувати до кінця року в 5-му випуску „Острозького краєзнавчого збірника”.
   В програму читань увійдуть матеріали, присвячені:
– історії Острога та його культурної спадщини;
– історії населених пунктів Острожчини;
– ролі князів Острозьких в політичному, господарському, релігійному і культурному житті;
– визначним постатям краю;
– дослідникам і популяризаторам історії Острога та Волині;
– актуальним питанням історії та сьогодення музейництва, пам’яткоохоронної справи, краєзнавчого руху і туризму.

В рамках конференції працюватиме секція „Волинська книга: історія дослідження, колекціонування” за такими напрямами:
– волинська рукописна книга;
– волинські стародруки;
– історія волинських друкарень і книжкових видавництв від ХVІ ст. до наших днів;
– мистецтво оформлення волинських книжкових видань;
– дослідники волинського друкарства;
– збірки волинських книг у фондах музеїв‚ бібліотек‚ архівів‚ у церковних‚ монастирських і приватних колекціях;
– сторінки історії Музею книги та друкарства в Острозі.

Оргкомітет приймає матеріали обсягом до 8 сторінок, набраних у редакторі Microsoft Word у вигляді комп’ютерного файлу. Шрифт Times New Roman, розмір – 14, інтервал – 1,5. Посилання на джерела та літературу в тексті у квадратних дужках, наприклад [1], [1, с. 12]. Список літератури в кінці тексту згідно бібліографічних вимог під назвою – „Література”. Ілюстрації подаються в електронному варіанті у форматі TIFF або JPEG окремими файлами з обов’язковими підписами до них.
   На окремому аркуші подати інформацію про автора: прізвище, ім’я та по батькові, місце роботи, посада, вчений ступінь, наукове звання, адреса, контактний телефон (електронна пошта).

Просимо до 15 травня 2012 року на адресу оргкомітету читань (35800, Рівненська обл., м. Острог, вул. Академічна, 5) надіслати доповіді і повідомлення на диску з 1 екземпляром роздрукованого тексту в додатку або ж електронною поштою: dikzo@ukr.net

Контактний телефон: (03654) 2-25-93, Манько Микола Павлович – заступник директора заповідника з наукової роботи.
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 708 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0