Головна » 2012 » Серпень » 1 » Головного хранителя Волинського краєзнавчого музею Н.Ю.Пушкар відзначено владою з нагоди особистого ювілею.
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
(Витяг)

27 липня 2012 року                   м.Луцьк                             № 305

Про нагородження Почесною грамотою та оголошення подяки

2. ОГОЛОСИТИ подяку голови обласної державної адміністрації:

3) за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у збереження і популяризацію історико-культурної спадщини краю, високий професіоналізм та з нагоди особистого ювілею

ПУШКАР                     - головному хранителеві Волинського
Наталії Юхимівні                     краєзнавчого музею

Голова                                                                  Б.КЛІМЧУК

Волинська обласна рада
Розпорядження

від 20.07.2012 № 225-р
              м. Луцьк

Про оголошення Подяки голови обласної ради

Оголосити Подяку голови обласної ради за вагомий особистий внесок у розбудову музейної справи в області, збереження пам’яток Музейного фонду України, велику подвижницьку роботу по дослідженню і популяризації пам’яток історії та культури Волинського краю, життя і творчості Лесі Українки та родини Косачів і з нагоди особистого ювілею

ПУШКАР
Наталії Юхимівні    -    головному хранителеві Волинського
                                 краєзнавчого музею

Перший заступник голови ради                              Ю.В. Лобач

ЛУЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
(Витяг)

від 02.07.2012  № 377-рб
                 м.Луцьк

Про нагородження Пушкар Н.Ю.

1.Нагородити Почесною грамотою міського голови Пушкар  Наталію Юхимівну – головного хранителя Волинського краєзнавчого музею за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток музейної справи і краєзнавства, дослідження та популяризацію пам’яток історії та культури Волині, а також з нагоди 70-річчя від дня народження.

Підстава: лист  Волинського  краєзнавчого  музею  від  20.06.2012 № 228/1-4.

2.Відділу обліку та звітності Луцької міської ради  (Ніколайчук О.О.) провести  виплату грошової винагороди Пушкар Наталії Юхимівні - 150,00 (сто п’ятдесят) гривень.

Перший заступник
міського голови                                              Святослав Кравчук
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 570 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0