Головна » 2015 » February » 17 » Голова Синодального відділу у справах молоді УПЦ вікарій Київської Митрополії єпископ Обухівський Іона відвідав Музей волинської ікони

17 лютого Музей волинської ікони відвідали голова Синодального відділу УПЦ у справах молоді вікарій Київської Митрополії єпископ Обухівський Іона та головний редактор інтернет-порталу «Православіє в Україні» Юлія Комінко, які завітали до Луцька для участі у заходах святкування Всесвітнього дня православної молоді.

Оглянувши експозицію, гості були вражені майстерністю волинських іконописців, які створювали справжні одухотворені образи, та роботою працівників музею по збереженню сакральної спадщини Волині. Біля Холмської Чудотворної ікони Богородиці вони помолилися і приклалися до святого образу.

Завідувач музею Тетяна Єлісєєва подякувала владиці Іоні за те, що він знайшов час відвідати Музей волинської ікони і за теплі слова на адресу його співробітників.

Джерело: Музей волинської ікони

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 872 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1