Головна » 2013 » Жовтень » 11 » Екскурсія для майбутніх гірників.
Екскурсія для майбутніх гірників.
З ініціативи керівництва ДП „Волиньвугілля” та відділу з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю міськвиконкому в Нововолинському історичному музеї відбулася тематична екскурсія для вихованців вищого професійного училища, які навчаються за гірничими спеціальностями.

Директор музею Надія Войтюк розповіла про історію волинської землі, на якій зростав шахтарський Нововолинськ. Вона акцентувала увагу присутніх на темі розвитку вугільної галузі на Волині, легендарних постатях першопрохідників глибоких надр надбужанського краю. Адже у цьому році одне з вугільних підприємств-шахта №9 „Нововолинська”- відзначає 50-річчя з дня заснування. Із захопленням слухали майбутні гірники розповідь Надії Войтюк про славних Героїв Соціалістичної праці Олександра Разборського та Володимира Сівака.
У заході також взяли участь технічний директор ДП „Волиньвугілля” Федір Богдан, помічник генерального директора цього державного підприємства Андрій Развін, депутат міської ради, ветеран вугільної галузі Євгеній Німой.
– У нас склалися тісні стосунки з вищим професійним училищем.Рівень фахівців, яких готує цей заклад – досить високий, – відзначив Федір Богдан. – Хлопці, котрі приходять працювати на шахти, – добре обізнані в гірничій справі. Він запевнив, що випускники училища будуть працювати на вугільних підприємствах міста, адже 10-а шахта, яка будується, потребує чимало кваліфікованих кадрів.
Андрій Развін побажав молоді продовжувати обраний напрямок у житті та примножувати славну історію легендарних постатей вугільної галузі.
– Це професія для справжніх чоловіків, – наголосив він.

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 470 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0