Головна » 2013 » Грудень » 3 » ДОБРА СПРАВА: хтось будує бари, а хтось – музеї.
ДОБРА СПРАВА: хтось будує бари, а хтось – музеї.
Ця подія мала відбутися значно раніше, але з певних причин відкладалася. Та й для ЗМІ пройшла майже непоміченою, бо відбулася наприкінці презентації ікони святого землі Волинської Данила Братковського у Волинському краєзнавчому музеї й особливо не афішувалася..., – пише „Волинь-нова”. А тим часом «сторони» (держава в особі директора ВКМ Анатолія Силюка з одного боку і фізичної особи – народного депутата України І скликання, голови православного Братства Андрія Бондарчука) обмінялися «вірчими грамотами» – актами прийому-здачі-дарування матеріальних цінностей. Це експозиція Музею Луцького братства, зокрема художні полотна, інші експонати. Ще раніше для користування ВКМ було передано приміщення Музею Луцького братства (шість кімнат) після ремонту і реконструкції. Нині це відділ Волинського краєзнавчого музею (вул. Кондзелевича, 5). А братській Хрестовоздвиженській церкві голова Братства передав відновлений некрополь, де покоїться прах перших братчиків, у тому числі – Данила Братковського. Передані експонати придбані, ремонт приміщення, впорядкування братського некрополю здійснено в основному за кошт голови Братства. У своєму рідному селі Андрій Бондарчук теж споруджує музей. Отак і живемо – хтось будує бари, а хтось – музеї.
Категорія: Музей історії Луцького братства | Переглядів: 535 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/3