Головна » 2018 » December » 10 » До уваги вчителів та учнів! В обласному музеї Вам розкажуть про народну метрологію українців

Зарошуємо відвідати виставково-освітній проект для школярів на тему «Народна метрологія українців», який триватиме з 11 до 21 грудня 2018 року у Волинському краєзнавчому музеї на основі експозиції відділу давньої історії.

Для Вас підготовлені цікаві матеріали про давні міри ваги, об’єму, довжини та площі, історію метрології. Ви зможете дізнатись як використовували у побуті антропологічні міри довжини, отримати знання про давні способи орієнтації в часі та закріпити знання з уроків математики. На виставці демонструються знаряддя для виміру ваги та довжини, посуд для рідин і сипучих речовин та ін.

Окрім невеликої екскурсії (20 хв.) школярам пропонується виконання завдань в інтерактивній формі у командах. Проект на тему «Народна метрологія українців» розрахований для учнів 5–7 класів загальноосвітніх шкіл.

Замовлення приймається лише за попереднім записом.

Тел. для довідок: 242358 (відділ етнографії), 247582 (черговий музею).

Світлана Чибирак,
кандидат історичних наук, науковий співробітник відділу етнографії

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 552 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.8/4