Головна » 2016 » July » 4 » До уваги учасників Міжнародної наукової конференції «Перша світова війна на Волині та Волинському Поліссі»

Шановні учасники!

Волинська обласна організація Національної спілки краєзнавців України і Маневицький краєзнавчий музей запрошують до участі у роботі Міжнародної наукової конференції «Перша світова війна на Волині та Волинському Поліссі», яка проходитиме в Маневичах 5-6 липня 2016 року. Тел. для погодження: 0968465967 (Петро Хомич).

Категорія: Маневицький краєзнавчий музей | Переглядів: 856 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1