Головна » 2018 » January » 29 » До уваги учасників Дванадцятого обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики «Символи різдвяних свят»

Шановні учасники Дванадцятого обласного

конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики

«Символи різдвяних свят»

1 лютого 2018 року о 12 годині Волинський краєзнавчий музей запрошує учасників на підбиття підсумків та нагородження переможців Дванадцятого обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики «Символи різдвяних свят», що відбудеться за адресою м. Луцьк, вул. Шопена, 20, тел. для довідок: (0332) 24-23-58.

У Волинському краєзнавчому музеї визначили переможців Дванадцятого обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики «Символи різдвяних свят».

Цьогоріч у ньому взяли участь понад дев’яносто волинян з різних районів: Володимир-Волинського, Іваничівського, Луцького, Маневицького, Старовижівського, Шацького та міста Луцька.

На виставці, яка експонуватиметься у Волинському краєзнавчому музеї до 15 лютого, представлені 113 робіт, серед яких вертепні шопки, дідухи, різдвяні зірки, дзвіночки, малюнки на склі тощо.

Найбільш активними виявилися учні та студенти волинських навчальних та позашкільних закладів, а саме Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А. Кримського, Будинку школяра смт. Торчин Луцького району, кафедри дизайну Луцького національного технічного університету, гуртка дизайну «Фантазія» Луцького педагогічного коледжу, Рокинівського навчально-виховного комплексу, Іваничівського будинку дитячої та юнацької творчості, вихованці Луцьких шкіл № 14, 18, 19, 22, 23, 24, 26 та шкіл Маневицького району.

За підсумками конкурсу переможцями стали:
І місце ‒ Велько Назарій, вихованець Торчинського районного будинку школяра (за створення різдвяних масок).
ІІ місце ‒ Місюра Роман, студент Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені. А. Кримського (за виконання різдвяної шопки).
ІІ місце ‒ Глушкова Лариса, завідувач клубу с. Ростань Шацького району (за виготовлення різдвяної шопки).
ІІІ місце ‒ Кузнєцова Зоряна, студентку І курсу кафедри дизайну Луцького національного технічного університету (за виконання малюнку на склі «Різдвяна коляда»).
ІІІ місце ‒ Рабович Софія, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Гораймівка Маневицького району (за створення картини у техніці пресованої флористики «Україна колядує»).
ІІІ місце ‒ Демчук Катерину, ученицю 7 класу ЗОШ І-ІІ ступенів с. Мовники Іваничівського району (за створення зірки та ангелів з соломки).

За майстерне виконання різдвяних атрибутів заохочувальними призами вирішено відзначити:
1. Чернія Арсена, вихованця гуртка «Початкове технічне моделювання» Центру науково-технічної творчості учнівської молоді м. Луцька ‒ за виготовлення різдвяної зірки.
2. Лазарук Тетяну, студентку 4 курсу Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А. Кримського ‒ за виконання традиційного дідуха.
3. Магдюк Ольгу, студентку 4 курсу Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А. Кримського ‒ за виконання різдвяної шопки.
4. Виборову Анну, студентку 4 курсу Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А. Кримського – за виготовлення різдвяної шопки.
5. Поліщук Дарину, студентку І курсу кафедри дизайну Луцького національного технічного університету ‒ за виконання малюнку на склі «Коляда».
6. Химку Вікторію, студентку І курсу кафедри дизайну Луцького національного технічного університету ‒ за виконання малюнку на склі «Ніч Різдва».
7. Тачинську Надію, вчителя ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Старий Чорторийськ Маневицького району – за підготовлений сценарій вертепу «Даруй нам, Ісусе, любові у серце, нехай вона рясно у душах проллється…».
8. Чубай Анну і Різник Діану, учениць Маневицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназія імені А. Бринського – за створення ялинки «Зустріч колядки з щедрівкою».
9. Кудацьку Юлію і Ковальчук Ульяну, жителів смт. Стара Вижівка – за створення різдвяної шопки.
10. Чирко Марину, ученицю 6 класу Луцької гімназії № 18 – за створення традиційного дідуха.

Інші конкурсанти отримають сертифікат учасника.

Чекаємо на переможців, учасників конкурсу та усіх шанувальників різдвяно-новорічної атрибутики!

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 688 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.4/7