Головна » 2012 » Травень » 16 » До Міжнародного дня музеїв презентовано сайт Волинського краєзнавчого музею.
До Міжнародного дня музеїв презентовано сайт Волинського краєзнавчого музею.
До Міжнародного дня музеїв почав діяти сайт Волинського краєзнавчого музею http://volyn-kray-mus.at.ua/. Його презентація була включена у програму Третього круглого столу „Музеї у дослідженні та збереженні пам’яток культурної спадщини західноукраїнських етнічних земель, приуроченого до 35-річчя з часу заснування Міжнародного дня музеїв та 125-річчя музейної справи на Волині.
На сайті Волинського краєзнавчого музею подано короткі довідки про музей, його історію, новини, експозицію, виставки, відділи та філіал, видання та контакти, вміщені статті співробітників, фотогалерею, анонси подій, форум.
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 511 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0