Головна » 2012 » Листопад » 29 » До Міжнародного дня інвалідів у Волинському музеї експонується виставка майстрині народного мистецтва „Графіка Валентини Протопоп”.
15:38
До Міжнародного дня інвалідів у Волинському музеї експонується виставка майстрині народного мистецтва „Графіка Валентини Протопоп”.
До Міжнародного дня інвалідів у Волинському музеї експонується виставка майстрині народного мистецтва „Графіка Валентини Протопоп”.
До Міжнародного дня інвалідів у Волинському краєзнавчому музеї експонується виставка майстрині народного мистецтва з смт Іваничі „Графіка Валентини Протопоп”. На виставці представлені пейзажі майстрині та роботи на релігійну тематику.
В. Протопоп інвалід дитинства, з 13-річного віку прикута до ліжка. Але всупереч немилостивій недузі вона хоче бути  потрібною людям. Заочно здобула вищу освіту у Московському народному університеті мистецтв на факультеті образотворчого мистецтва. Завдяки талантам, котрими так щедро наділила доля цю мужню і життєлюбну жінку, світ для Валентини не обмежується рідною домівкою. Головний її талант — уміння бачити прекрасне у звичайному, буденному. Валентина вишиває, випалює пейзажі на дереві, малює.
У Волинському краєзнавчому музеї у 2002 році проводилась виставка робіт інвалідів Волині „А я іду крізь біль до світла…”, на якій були представлені роботи В. Протопоп.
Вишиті рушники, серветки, графічні малюнки Валентини Ростиславівни неодноразово були представлені на районних та обласних виставках. Вона часто друкується на сторінках волинських газет. Творами художниці проілюстровано книги О. Матійка „Потоки”, „Росянщина”, В. Хом’як „Віра. Надія. Любов”, Й. Струцюка „Буб”, І. Темерея „Поезії”, альманах „Україна – моя Батьківщина”, Л. Шахової „Грудочка цукру”, О.Соколовської „Я в душу сонце й райдуги впускаю”.

Фото Л.Максимова
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 625 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]