Головна » 2019 » Лютий » 20 » До дня народження Лесі Українки
До дня народження Лесі Українки

21 лютого о 13.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться літературно-музична композиція «Вінок шани Лесі Українці», присвячена 148-ій річниці від дня народження.

Талант Лесі Українки виявлявся у багатьох різновидах літературної праці – поезії, драматургії, прозі, літературній критиці і публіцистиці, перекладацькій роботі і фольклористиці.

Присутні на музейному заході поринуть у своєрідну подорож малою батьківщиною Лесі Українки, прослухають пісні на слова Лесі Українки, веснянки, колисанки, ігри, забавлянки, народні пісні, зібрані поетесою на Волині, які виконають учні та вчителі Луцької дитячої музичної школи №1 імені Ф.Шопена.

Будемо раді бачити вас на нашому музейному заході

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 53 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1