Головна » 2012 » Травень » 31 » Для проведення реставраційно-ремонтних робіт на пам’ятці архітектури – приміщенні Художнього музею у Луцьку, виділили 2,7 мільйона гривень.
Гроші, виділені Волинській обласній державній адміністрації розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 травня 2012 року № 299-р спрямують на реставраційно-ремонтні роботи у Шляхетському будинку в Луцькому замку – приміщенні Художнього музею у Луцьку, та ремонт пам’ятки архітектури національного значення Покровської церкви в с. Піддубці Луцького району.

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

31 травня 2012 року                     м.Луцьк                                       231

Про використання коштів загального фонду державного бюджету,
виділених розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 17 травня 2012 року № 299-р

Відповідно до статті 22 Бюджетного Кодексу України, статей 2, 6 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, з метою виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 травня 2012 року № 299-р „Про перерозподіл деяких видатків, передбачених Міністерству фінансів на 2012 рік, та внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від   21 березня 2012 року № 177”
ЗОБОВ’ЯЗУЮ:
1. Визначити головне управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації розпорядником коштів у сумі 4978,5 тис. грн., виділених обласній державній адміністрації розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 травня 2012 року № 299-р для проведення реставраційно-ремонтних робіт на пам’ятці архітектури – Шляхетському будинку в Луцькому замку (2784,1 тис. грн.) і реставрації та ремонту пам’ятки архітектури національного значення Покровської церкви в с. Піддубці Луцького району (2194,4 тис. грн.).
2. Головне фінансове управління облдержадміністрації (І.Никитюк) забезпечити фінансування зазначених видатків.
3. Головне управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації (Ю.Куц) забезпечити цільове використання вказаних у пункті 1 коштів та щомісяця, до 5-го числа, подавати Міністерству фінансів України звіт про використання бюджетних коштів.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації О.Башкаленка.

Голова                                                        Б.КЛІМЧУК
Категорія: Художній музей | Переглядів: 614 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0