Головна » 2013 » Жовтень » 31 » Для музею жертв тоталітарних режимів збиратимуть кошти „з миру по нитці”.
Для музею жертв тоталітарних режимів збиратимуть кошти „з миру по нитці”.
Для волинського музею жертв тоталітарних режимів, який знаходиться у Луцьку, відкрили благодійний рахунок, – інформує „Волинська правда”.
Про це йшлося на сьогоднішньому засіданні депутатської комісії Волиньради з питань духовності, релігій, освіти і науки, культури, ЗМІ.
Як відомо, музей знаходиться у двох кімнатах Волинського технікуму Національного університету харчових технологій у Старому місті Луцька на вулиці Кафедральній, 12.
На засіданні комісії директор вказаного навчального закладу Ігор Корчук зауважив, що на придбання мультимедійного комплексу для музею, який вже функціонує, потрібно 60 тисяч гривень. Варто зазначити, що працівники музею працюють на громадських засадах.
Членам комісії було продемонстровано благодійний рахунок музею, на який можна надсилати гроші на матеріальні потреби установи.

Категорія: Музей жертв тоталітарних режимів | Переглядів: 557 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1