Головна » 2012 » Червень » 27 » Дитяча сімейна академія у Волинському краєзнавчому музеї.
Дитяча сімейна академія у Волинському краєзнавчому музеї.
    27 червня 2012 року до Волинського краєзнавчого музею завітали представники громадської організації „Сімейна академія Плай” разом зі своїми вихованцями – дітками 3-6 років. Для них наукові працівники підготували програму ознайомлення з музеєм відповідно до їх вікової групи.
   Завідувач відділу природи Тетяна Тищенко та старший науковий співробітник Людмила Ланшина провели тематичну екскурсію-казку „Літо”. В ігровій формі, за допомогою сценічних костюмів, загадок, віршів, цікавих фактів, діти ознайомилися з рослинним і тваринним світом нашого краю у літню пору.
   Продовжив програму майстер-клас. Маленькі відвідувачі, розмістившись на тканому килимку, своїми рученятами майстрували ляльки із зеленої лугової трави, повторюючи всі рухи за вчителем-майстринею Іриною Сардак. У когось вийшла лялька на ім’я Травичка, а хтось робив рицаря-захисника з мечем.
   Відвідали діти й етнографічну виставку „Віконце в дитинство”, на якій ще й вдосталь погралися традиційними народними іграшками виготовленими з дерева народним майстром Андрієм Бондаруком.
   „Все починається з дитинства”, – переконані вихователі і музейні працівники. Тож і найменших відвідувачів Волинський краєзнавчий музей радо запрошує в гості та пропонує для них пізнавально-розвиваючу програму.
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 570 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0