Головна » 2019 » April » 4 » Директор Любомльського музею Ю.М.Фініковський удостоєний відзнаки «За збереження історії»

Нещодавно директор Любомльського краєзнавчого музею Юрій Фініковський за значний особистий внесок у збереженні національних надбань України, дослідження і популяризацію минулого волинського краю нагороджений відзнакою «За збереження історії» Всеукраїнського об’єднання громадян «Країна». Про це повідомляє інформаційний сайт Прибужжя «КОРДОН».

Цю нагороду вручають історикам та історіографам за збереження та розвиток історичних наук в Україні.

Довідково:
Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання громадян «Країна» – є громадським об’єднанням без статусу юридичної особи, метою якого є відновлення, розвиток та збереження історії та традицій України, формування сучасної нагородної політики держави та реформування нагородної системи України. Очолює його Олександр Сопов – український підприємець і громадський діяч, заслужений працівник промисловості України.

Категорія: Любомльський краєзнавчий музей | Переглядів: 407 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.5/13