Головна » 2012 » Червень » 20 » Директор Корпусу Миру США ОГЛЯНУВ ЕКСПОЗИЦІЮ ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО МУЗЕЮ.
Директор Корпусу Миру США ОГЛЯНУВ ЕКСПОЗИЦІЮ ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО МУЗЕЮ.
20 червня 2012 року директор Корпусу Миру США Даг Тешнер побував у місті Володимирі-Волинському. Мета перебування – ознайомитися з результатами роботи волонтера Корпусу Миру Джені Лорін котра працює у НВК „ЗОШ 1-111 ст. № 3 – ліцей”. В рамках візиту Даг Тешнер відвідав Володимир-Волинський історичний музей. Для гостя із Сполучених Штатів Америки та супроводжуючих його осіб провідною науковою співробітницею  музею Оленою Черенюк було проведено оглядову екскурсію по музею та архітектурних пам’ятках Володимира-Волинського.

Джерело: сайт Володимир-Волинського історичного музею
Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 599 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0