Головна » 2013 » Жовтень » 11 » Депутати Волинської облради знову згадали про Музей жертв тоталітарних режимів у Луцьку.
11 жовтня 2013 року Волинська облрада підтримала запит Олександра Пирожика щодо виконання рішення обласної ради про створення в Луцьку Музею жертв тоталітарних режимів. Відповідний запит скерували голові обласної ради Володимиру Войтовичу та директору Волинського технікуму Національного університету харчових технологій Ігорю Корчуку, – повідомляє ВолиньPost.
Нагадаємо, що 13 травня 2011 року Волинська обласна рада прийняла рішення №4/40 про ліквідацію обласного кіновідеомузичного підприємства та передачу його приміщень у Старому місті Луцька на вулиці Кафедральній, 12, Волинському технікуму Національного університету харчових технологій.
Тоді, згідно з пропозицією фракції ВО «Свобода», яку більшість депутатів обласної ради підтримала, директору Волинського технікуму Національного університету харчових технологій Ігорю Корчуку доручили у переданих приміщеннях виділити площу та протягом року з дня передачі створити Музей жертв тоталітарних режимів. Але із часу прийняття цього рішення обласною радою минуло майже два з половиною роки, а такого музею в Старому місті Луцька не створили.
«Твердження керівництва технікуму такі, що нібито для облаштування музею потрібні кошти в сумі не менш як 100 тисяч гривень на стенди та вітрини», – йдеться у запиті депутата. Крім того, не має чіткого обґрунтування цієї суми й кошторису видатків.
Адже, згідно з рішенням обласної ради, переданий у користування технікуму комплекс будівель має загальну площу 1560,1 метра квадратного, із земельною ділянкою, площею 0,4622 гектара». Цей майновий комплекс знаходиться в центрі Луцька, і його загальна вартість – неспівставна із зазначеною сумою», - наголосив у виступі Олександр Пирожик.
У запиті депутат вимагає вжити невідкладних заходів щодо виконання рішення Волинської обласної ради від 13 травня 2011 року №4/40 «Про приміщення Волинського обласного кіновідеомузичного підприємства» щодо створення в Луцьку Музею жертв тоталітарних режимів.
Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 488 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0