Головна » 2014 » Лютий » 20 » День захисника Вітчизни у Колодяжненському музеї Лесі Українки.
День захисника Вітчизни у Колодяжненському музеї Лесі Українки.
За усіх часів не було більш почесної справи, ніж боронити рідну землю, відстоювати свободу і незалежність своєї держави. Яскравою сторінкою, масового героїзму, відваги наших захисників є роки Великої Вітчизняної війни.
У ці дні проходять заходи з нагоди 70-річниці визволення населених пунктів Ковельщини від німецько-фашистських загарбників, згадуються імена наших жителів, які своєю мужністю, безкорисною любов'ю, інколи ціною власного життя, наближали день звільнення Ковельщини від окупації. 18 лютого 2014 року сивочолі ветерани Великої Вітчизняної війни та голови ветеранських організацій Ковельського району зібралися у конференц-залі Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки.

Голова Ковельської райдержадміністрації Сергій Матяшук, голова Ковельської районної ради Петро Якубук привітали ветеранів на землі де жила і творила велика українська письменниця Леся Українка.

Ветерани ділилися своїми спогадами, розповідали про проблеми, які їх тривожать.
Учні Колодяжненської ЗОШ І-ІІІ ступенів виконали гостям вірші Лесі Українки та вірші на воєнну тематику.

Після офіційної частини гостям було проведено екскурсію „Волинськими стежками Лесі Українки”.

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 698 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0