Головна » 2019 » Березень » 22 » День води у Волинському краєзнавчому музеї
День води у Волинському краєзнавчому музеї

2 грудня 1992 року Генеральна асамблея ООН прийняла резолюцію про щорічне проведення Всесвітнього дня води 22 березня.

Вода – основа життя на Землі, найбільше багатство кожної держави. Близько мільярда людей не має доступу до якісної питної води. 51 відсоток країн світу живе в умовах низької або дуже низької водозабезпеченості.

21 березня у Волинському краєзнавчому музеї відбулась екологічна година «Вода, ти найбільше багатство в світі», присвячена Міжнародному дню води.

В програмі заходу експонувалась фотовиставка, демонструвались слайди із зображенням води. Учні переглянули фільм про водні багатства Волині. Були роздані листівки з інформацією як економити воду в побуті.

Оксана Гаврилюк,
старший науковий співробітник відділу природи,
організатор заходу

Фото Л. Максимова