Головна » 2012 » Червень » 4 » ДЕНЬ ПОЧЕСНИХ ВІДВІДУВАЧІВ У МУЗЕЇ ЛУЦЬКОГО БРАТСТВА.
ДЕНЬ ПОЧЕСНИХ ВІДВІДУВАЧІВ У МУЗЕЇ ЛУЦЬКОГО БРАТСТВА.
У День Святого Духа нещодавно створений Музей Луцького Братства відвідали одразу двоє почесних гостей: Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет та директор Інституту літератури НАН України ім. Т. Шевченка, академік, лауреат Шевченківської премії Микола Жулинський.
Патріарх Філарет був подивований, що в Луцьку є такий музей, перший і єдиний в Україні, й зробив запис у книзі відгуків (Відео). А Микола Жулинський подарував фундаторові музею, письменнику і журналісту Андрію Бондарчуку дві свої фундаментальні книги: «Нація. Культура. Література» та «Українська література: творці і твори». Він зробив також першу пожертву (100 доларів США) для перезахоронення останків братчиків у братському некрополі Хрестовоздвиженської церкви.
Цього ж дня музей відвідала група школярів із Кіровограда.
__________________________________
Волинь-нова. – 2012. – 9 червня. – С.2.
Категорія: Музей історії Луцького братства | Переглядів: 626 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0