Головна » 2013 » Червень » 26 » День музею у дитячому таборі відпочинку.
День музею у дитячому таборі відпочинку.
З метою популяризації музейної спадщини України, виховання у дітей та підлітків національних світоглядних позицій, поглядів і переконань на основі історико-культурної спадщини українського народу, його звичаїв і традицій, Волинським краєзнавчим музеєм проводяться науково-освітні заходи у дитячих таборах літнього відпочинку дітей.
Так, 26 червня 2013 року Волинським краєзнавчим музеєм було організовано виїзний захід „День музею” у заміському стаціонарному дитячому оздоровчому таборі ім. Олега Кошового у с. Дачне Ківерцівського району Волинської області.
Тут, до 164-ї річниці від дня народження Олени Пчілки, для дітей була розгорнута фотодокументальна  пересувна виставка „Леся Українка і Волинь” та прочитана лекція „Олена Пчілка – берегиня роду Косачів”.

Крім того, для окремих груп вихованців дитячого табору були прочитані лекції з показом музейних експонатів.
Діти прослухали лекції:
„Історія становлення української Конституції”,

„Символіка волинських рушників”,

„Українська народна іграшка”,

„Місячники тиші. Період розмноження у тварин. Фактор турбування”.

Фото Л.Максимова
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 682 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2