Головна » 2016 » April » 12 » Благодійність – інструмент для досягнення щастя. Під таким гаслом пройде історична година в Музеї історії Луцького братства

14 квітня о 15-00 в Музеї історії Луцького братства відбудеться історична година «Лаврентій і Анастасія Древинські – опікуни братського шпиталю». Захід присвячено майбутньому 400-річчю Луцького братства милосердя.

Наскрізною темою розповіді про милосердя буде приклад шляхетської родини Древинських, відомої своїми благодійними вчинками. Центральна фігура роду – Лаврентій Древинський, визнаний ідеолог українського і білоруського братського руху, восьмиразовий делегат з Волині на королівські сейми, типовий волинський шляхтич з цікавою родослівною. Що спонукало його бути соціально активним?

В центрі уваги також харитативна діяльність луцьких братчиків: продовження традицій давнього Руського шпиталю, підтримка молодших школярів, влаштування притулку для безхатченків. Засвідчені джерелами маловідомі історії милостивого відношення волинян один до одного, а бувало і до своїх ідеологічних супротивників, здатні підтвердити – традиції благодійності вічні.

Вхід вільний

Адреса музею: Луцьк, вул. Йова Кондзелевича, 5

Телефон для довідок: 72-33-71

Категорія: Музей історії Луцького братства | Переглядів: 888 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 2.3/3