Головна » 2014 » Січень » 9 » Барви „Зимового калейдоскопу” у Ковельському музеї (ВІДЕО).
Барви „Зимового калейдоскопу” у Ковельському музеї (ВІДЕО).
Різдвяно-новорічні свята - улюблена пора дітей. Незабутні миттєвості зими у кольорах та відтінках відтворили учасники традиційного конкурсу дитячого малюнка „Зимовий калейдоскоп”, який у Ковелі організовують уже дев'ятнадцять років поспіль, - повідомляє Телевізійний Центр Ковель.
258 учасників, з яких 165 представили свої роботи вперше. Загалом члени журі 19-го конкурсу „Зимовий калейдоскоп” переглянули 424 дитячих малюнка та декоративно-прикладних композицій. Директор Ковельської дитячої художньої школи Олена Цьомик каже: рекордні числа засвідчують неабиякий інтерес місцевої дітвори до таких творчих змагань.
Катерина Кравчик щойно отримала нагороду переможця в номінації юних художників віком до 9-ти років. Хоч нинішня зима поки не балує дітей снігом, все одно - саме білий колір домінує у малюнках дівчинки.
У двох інших вікових категоріях учасників журі визнало кращими малюнки Аліни Гейко та Маргарити Сахарук. А от композиція „Різдвяний вертеп”, створена руками Миколи Ничіпка перемогла в номінації „Декоративно-прикладне мистецтво”.
Захоплюючі сюжети. Різноманітна техніка виконання робіт. Індивідуальне відчуття форми і кольору. На увагу заслуговує кожен із цих малюнків. Саме тому в списку нагороджених від організаторів конкурсу - 65 учасників. А найбільшу колекцію творчих відзнак цього року здобули вихованці Люблинецької школи мистецтв.
Експозицію творчих робіт юних ковельських художників у ці дні можна оглянути в галереї мистецтв Ковельського історичного музею. Виставка буде цікавою і для дорослих, адже дає можливість зосередитись на прекрасному. А заодно і подивитися на світ очима наших дітей...
Категорія: Ковельський історичний музей | Переглядів: 526 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0