Головна » Архів матеріалів
    9 березня 2012 року сектор Волинського краєзнавчого музею "Шевченківська світлиця Миколи Куделі" проекспонував у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка на мистецькому заході, присвяченому 198-ій річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, пересувну виставку "Кобзарів"  "Уклін Тарасові". Широкому загалу відвідувачів наукові працівники музею представили 100 "Кобзарів" із колекції Миколи Куделі.
   У Ковельському історичному музеї діє виставка робіт місцевих художників, на якій представлено 57 картин, що експонуються вперше. Свої роботи виставили 9 митців, семеро з них – жінки. Ініціатором проведення виставки, присвяченій жіночому святу – 8 березня, є ковельчанка Оксана Цюп´яшук. Як керівник гуртка «Чарівний пензлик» при Палаці учнівської молоді ім.І.Франка вона вже 14 років навчає дітей майстерності малювання.
Волинський краєзнавчий музей
Прес-реліз
ВПЕРШЕ У ЛУЦЬКУ
УНІКАЛЬНА ВИСТАВКА МІКРОМІНІАТЮР ВОЛОДИМИРА КАЗАРЯНА "ВОСЬМЕ ЧУДО СВІТУ"
 16 березня в 12.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відкривається унікальна виставка мікрошедеврів всесвітньо відомого майстра
Владимира Казаряна

У Волинському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «Весняний вернісаж» юного художника з Вінниці Костянтина Сапуна. У відкритті виставки брали участь: Анатолій Силюк – директор Волинського краєзнавчого музею, засл. працівник культури України, Зоя Навроцька – мистецтвознавець, засл. працівник культури України, автор виставки – Костянтин Сапун, Любов Хоменчук – бабуся юного художника.
« 1 2 ... 89 90 91 92 93 ... 96 97 »