Головна » 2016 » January » 31 » 31 січня пішов з життя директор фірми „Пам’ять плюс” О.А.Яросевич
31 січня пішов з життя директор фірми „Пам’ять плюс” О.А.Яросевич

31 січня після важкої і тривалої хвороби обірвалася земна дорога директора фірми „Пам’ять плюс” Олександра Антоновича Яросевича.

Олександр Антонович зробив значний внесок у розбудову музеїв на Волині. За його участі були оформлені експозиції Камінь-Каширського, Ківерцівського та Маневицького краєзнавчих музеїв, Кортеліського і Торчинського народного історичних музеїв, Лопатенського музею партизанської слави, Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського, Устилузького народного музею Ігоря Стравінського, численних виставок у Волинському краєзнавчому музеї, а також ряду шкільних музеїв області.

Працівники Волинського краєзнавчого музею щиро сумують з приводу тяжкої, непоправної втрати і висловлюють співчуття рідним, близьким та колегам покійного.

Ми завжди будемо вдячні Олександру Антоновичу за постійну допомогу у створенні експозицій музейних закладів області та особистий внесок у розбудову музеїв Волині.

Вічна йому пам’ять…

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 728 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/8