Головна » 2015 » August » 19 » 23 серпня у Художньому музеї презентують мистецький проект «Urbs Luceoria – Грод Луцький»

23 серпня 2015 року о 20.30 у приміщенні Художнього музею м.Луцька відбудеться презентація мистецького проекту «Urbs Luceoria – Грод Луцький». Проект приурочений 930-ій річниці м.Луцька, передбачає промоцію міста в Україні та за кордоном нашої держави.

Ініціатори проекту – митці творчого об’єднання «Куля», які презентують історію Луцька у власній інтерпретації. Їхня творчість різножанрова, однак об’єднана любов’ю до рідного міста, його багатовікової й щедрої на визначні події історії. Роботи митців сформовані в експозицію мандрівної виставки, що експонуватиметься, щонайперше, у містах-побратимах Луцька та у країнах, представники яких 1429 року були учасниками історичного з’їзду європейських монархів у Луцьку.

Проект реалізовується за підтримки міського голови Миколи Романюка.

Координатор – управління культури міської ради.

Джерело: Управління культури Луцької міської ради

Категорія: Художній музей | Переглядів: 874 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/5