Головна » 2019 » Червень » 21

Волинська обласна рада, управління культури, з питань релігій та національностей Волинської облдержадміністрації, Волинський краєзнавчий музей та Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки 25–26 червня проводять Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Олена Пчілка, Леся Українка і родина Косачів в історії української та світової культури», присвячену 170-річчю від дня народження Олени Пчілки та 70-річчю з часу створення Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки.

Фонди Волинського краєзнавчого музею поповнилися новим меморіальним, матеріальним, документальним джерелом з історії ОУН.

Уже традиційно у розпал літа комунальне підприємство «Центр туристичної інформації та послуг» дарує мешканцям і гостям Луцька гарну нагоду завітати до найцікавіших музеїв та галерей міста. Вкотре переконатися, що музеї ‒ це пізнавально і цікаво можна буде зовсім скоро, адже перша екскурсія у рамках проекту запланована на 27 червня.