Головна » 2017 » Січень » 30

У приміщені Інституту історії України Національної Академії наук України, відбувся VI з’їзд Національної спілки краєзнавців України, який підводив підсумки роботи Спілки за 5 років.

До Дня пам’яті жертв Голокосту і 75-ї річниці розстрілу єврейського населення Волині, у Волинському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки та історична година «Пам’ять і скорбота єврейського народу Волині».

У Рожищенському історико-краєзнавчому музеї було проведено захід, присвячений двом трагічним подіям в історії держави – пам’яті Голокосту та Героїв Крут.

Волинський краєзнавчий музей шляхом презентації пропонує громадськості публічний звіт про роботу, проведену сектором археології та презентує основні знахідки 2016 року.