Головна » 2017 » Січень » 16

Адміністрація Державного історико-культурного заповідника у місті Луцьку надаватиме послугу з реєстрації шлюбу за 24 години. Луцьк увійшов до 8 міст, на які Кабмін розширив пілотний проект щодо спрощеної процедури реєстрації шлюбу.

17 січня 2017 року о 16.00 год. у Музеї волинської ікони відбудуться «Різдвяні зустрічі». Духовні піснеспіви, колядки і щедрівки подарує слухачам місіонерський хор священиків Колківського благочиння УПЦ

Науково-експертною комісією з культури і мистецтва сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України розроблені проекти стандартів вищої освіти за спеціальності галузі знань 02 "Культура і мистецтво", для провадження освітньої діяльності на першому (бакалаврському) рівні освіти.