Головна » 2017 » Січень » 04

18 січня 2017 року відбудеться Міжнародний флешмоб музейних селфі. В Україні цьогоріч акція пройде вже втретє. У 2016-му році до Міжнародного дня музейного селфі долучалось близько 50 музеїв.

П Р И Є Д Н У Й Т Е С Ь !!!

Волинським краєзнавчим музеєм спільно з Волинською державною обласною універсальною науковою бібліотекою імені Олени Пчілки підготовлено і видано: Календар знаменних і пам’ятних дат Волині на 2017 рік / упр. культури Волин. ОДА ; Волин. краєзн. музей ; Волин. ДОУНБ ім. Олени Пчілки; ред.-упоряд.: Є. І. Ковальчук, А. А. Понагайба. – Луцьк : Терези, 2016. – 288 с.

У Нововолинському міському історичному музеї урочисто відкрили виставку картин художника Миколи Казюліна під назвою «Формула душевної гармонії». Виставка приурочена до 65-річчя митця.

У перші дні нового 2017 року в Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського відкрилась традиційна святкова виставка. Цьогоріч експозиція, приурочена циклу зимових празників, носить назву “Різдвяна казка”.

У Ківерцівському районному краєзнавчому музеї відбулося свято для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, під час якого кожна дитина отримала море позитивних емоцій.