Головна » 2015 » Липень » 28

Делегація з Києва відвідала Художній музей. Вони переглянули постійну експозиції західноєвропейського мистецтва ХVІІ – поч. ХХ ст.ст. та виставкові зали музею.

Децентралізація за рахунок проведення реформ дозволить відродити українські села. Про це йшлося на семінарі «Розвиток сільських територій в умовах децентралізації та європейської інтеграції», що відбувся в Маневицькому краєзнавчому музеї.

У Колодяжному діє меморіальний музей, а «білий» будиночок, в якому збереглися особисті речі Лесі, її меблі, приваблює найбільше відвідувачів. 125-ту річницю його спорудження відзначили пересувною виставкою: представили матеріали, фотографії, наукові статті, які розповідають про його історію.

Нещодавно науковцями Волинського краєзнавчого музею підготовлено і видрукувано науково-популярне видання  Пчілка Олена. На спогад Шубертової серенади / Олена Пчілка; автор тексту І. Щукіна; упоряд. А. Силюк. – Луцьк, 2015. – 16 с., презентація якого відбулася під час стажування наукових працівників музеїв України на базі Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки.