Головна » 2015 » Липень » 23

23 липня Художній музей провів другу зустріч з дітьми в межах культурно-мистецької акції «Творчі діалоги на виставці «Малярство художників Луцька XX-XXI ст. із колекції ВКМ»

24 липня у культурно-мистецькому центрі м. Володимира-Волинського відбудеться пам’ятна академія „Володимир, яким ми його пам’ятаємо”, приурочена вшануванню пам’яті князя Київського Володимира Великого. Початок о 14:00 год.

ПРОГРАМА

1-2 серпня на Ковельщині відбудеться традиційне поетично-мистецьке свято „Лісова пісня”. Заходи розпочнуться у день пам’яті Лесі Українки, покладанням квітів до погруддя поетеси в с. Колодяжному Ковельського району та до пам’ятника поетесі в м. Ковелі. Гості відвідають Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки, візьмуть участь у традиційній мистецькій годині в „сірому” будиночку Косачів.