Головна » 2015 » Липень » 21

21 липня у Волинському краєзнавчому музеї з нагоди 71-ої річниці визволення Волині від нацистських загарбників відбулась презентація виставки «…Немов ковток свіжого повітря». Захід проходив у рамках програми «Місце зустрічі: діалог», фінансованої Німецьким фондом «Пам'ять, відповідальність і майбутнє», спільно з Всеукраїнською благодійною організацією «Турбота про літніх в Україні» та Луцькою міською громадською ветеранською організацією «Спілка в’язнів-жертв нацизму». Гості музею мали можливість оглянути фото та прочитати історії людей із Східної Європи, які пройшли війну та були жертвами нацистського націонал-соціалізму.

Враховуючи, що періодично виникає потреба у звернення до Кодексу музейної етики, публікуємо його зміст для ознайомлення, нагадування та використання професійним середовищем. Ця редакція була затверджена ХХІ-ю Генеральною Асамблеєю Міжнародної ради музеїв ІСОМ 8 жовтня 2004 року в Сеулі (Республіка Південна Корея).