Головна » 2015 » Липень » 02

2 липня учасники стажування наукових працівників України на базі Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки працювали у музеях м. Луцька.

У Музеї історії Луцького братства пройдуть громадські читання «Волинь в орбіті Києво-Руської держави Володимира Великого», приурочені 1000-літтю від часу смерті київського князя Володимира Святославича († 15.VII.1015). Акція з пошанування світлої пам’яті видатного державника і реформатора Руської землі пройде у формі вже традиційних для музею громадських читань, під час яких динамічна українська історія переломлюється на подіях Волині.

2 липня Художній музей гостинно відчинив двері для учасників проблемного навчання працівників літературних музеїв України на тему «Форми та методи діяльності літературних музеїв», яке відбувається на базі Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки.

На Волині триває комплексний семінар-навчання “Форми та методи діяльності літературних музеїв”. У рамках заходу до Волинського краєзнавчого музею 2 липня завітали працівники найпопулярніших музеїв України.