Головна » 2019 » Березень » 3 » 16 червня 2019 року Волинському краєзнавчому музею в Луцьку виповниться 90 років. Сторінки історії

Одним із чинників, які передували його створенню і відкриттю стала Волинська промислово-сільськогосподарська виставка, що тривала 1–6 вересня 1928 року в Луцьку і з якої для майбутньої музейної експозиції було закуплено та передано безкоштовно ряд цінних експонатів. Керівним органом виставки був комітет, який очолив заступник волинського воєводи Казімеж Гінтовт-Дзєвалтовський. Почесними гостями заходу були волинський воєвода Генрик Юзевський та міністр сільського господарства Кароль Нєзабитовський.

Особливе місце на виставці займав павільйон Олицької ординації князя Януша Радзивіла. Діяв також історично-етнографічний відділ, в окремому залі розміщувалися вироби волинських майстрів та народних умільців.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 35 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1