Головна » 2012 » Березень » 7 » 16 березня Волинський краєзнавчий музей запрошує на відкриття унікальної виставки мікрошедеврів всесвітньо відомого майстра В.Казаряна.
Волинський краєзнавчий музей
Прес-реліз
ВПЕРШЕ У ЛУЦЬКУ
УНІКАЛЬНА ВИСТАВКА МІКРОМІНІАТЮР ВОЛОДИМИРА КАЗАРЯНА "ВОСЬМЕ ЧУДО СВІТУ"

16 березня в 12.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відкривається унікальна виставка мікрошедеврів всесвітньо відомого майстра
Владимира Казаряна
На відкритті виставки глядачів чекає виступ автора і презентація тритомника віршів.
Також на виставці буде презентований портрет Джоконди
в мільйон разів менший оригіналу!

На виставці "Восьме чудо світу" представлені унікальні шедеври мікромініатюри, серед яких, - знаменитий караван верблюдів в голковому вушку, підкована блоха, букет троянд, стеблом яких служить людська волосина, скульптури на макових зернах, портрети на рисі і безліч інших мікромініатюрних витворів, приголомшуючих людську уяву.
Творіння Казаряна, визнаного Майстра мікромініатюрного мистецтва, стали прикрасами колекцій багатьох знаменитостей - президента Америки Біла Клінтона, президента Єгипту - Хосні Мубарка, президента Росії - Бориса Єльцина, президентів України - Леоніда Кравчука, Леоніда Кучми, відомого актора Арнольда Шварценеггера, Хіларі Клінтон і інших.
На виставці мікромініатюр незримо панує атмосфера загадковості і здивування. Прийшовши на виставку і заглянувши в мікроскоп, потрапляєш в приголомшливий світ дивних чудес, де на волосині, вставленому у вушко шевської голки, балансує група слонів-еквілібристів, на рисовому зернятку виконує танець 8 дівчат на кінчику волосини застигла чарівна Мерилін Монро, а на зрізі макового зернятка Чарлі Чаплін міряється силою з величезним культуристом, розглянути якого можна тільки при 300-кратному збільшенні!
За 20 років виставкової діяльності унікальна виставка об'їздила Україну, Росію, країни Прибалтики, побувала в Чехословаччині, Єгипті, в Америці, де увійшла до десятки дивних видовищ світу.
До того ж Володимир Казарян - поет і філософ. На виставці буде представлена поезія Майстра - тритомник віршів : "Апофеоз любові", "Апофеоз мудрості" і "Апофеоз життя". Його вірші так само дивні і неповторювані, як і мініатюрні шедеври, вони пронизані добротою і мудрістю, і допомагають відшукати шлях до щастя і успіху.
Подвижницька діяльність Володимира Казаряна в галузі  культури, духовності і мистецтва, вносить гідний вклад до справи миру на землі.

Виставка працює з 17 березня по 10 травня у Волинському краєзнавчому музеї за адресою: вул. Шопена, 20,  з 9.00 до 20.00 год. щодня
Телефон для довідок (краєзнавчий музей):  (0332) 24-25-91,   24-56-19
Телефон директора виставки мікромініатюр:  (050) 66-31-457
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 765 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0