Головна » 2012 » Березень » 7 » 16 березня Волинський краєзнавчий музей запрошує на відкриття унікальної виставки мікрошедеврів всесвітньо відомого майстра В.Казаряна.
16:12
16 березня Волинський краєзнавчий музей запрошує на відкриття унікальної виставки мікрошедеврів всесвітньо відомого майстра В.Казаряна.
16 березня Волинський краєзнавчий музей запрошує на відкриття унікальної виставки мікрошедеврів всесвітньо відомого майстра В.Казаряна.
Волинський краєзнавчий музей
Прес-реліз
ВПЕРШЕ У ЛУЦЬКУ
УНІКАЛЬНА ВИСТАВКА МІКРОМІНІАТЮР ВОЛОДИМИРА КАЗАРЯНА "ВОСЬМЕ ЧУДО СВІТУ"
 
16 березня в 12.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відкривається унікальна виставка мікрошедеврів всесвітньо відомого майстра
Владимира Казаряна
На відкритті виставки глядачів чекає виступ автора і презентація тритомника віршів.
Також на виставці буде презентований портрет Джоконди
в мільйон разів менший оригіналу!
 
На виставці "Восьме чудо світу" представлені унікальні шедеври мікромініатюри, серед яких, - знаменитий караван верблюдів в голковому вушку, підкована блоха, букет троянд, стеблом яких служить людська волосина, скульптури на макових зернах, портрети на рисі і безліч інших мікромініатюрних витворів, приголомшуючих людську уяву.
Творіння Казаряна, визнаного Майстра мікромініатюрного мистецтва, стали прикрасами колекцій багатьох знаменитостей - президента Америки Біла Клінтона, президента Єгипту - Хосні Мубарка, президента Росії - Бориса Єльцина, президентів України - Леоніда Кравчука, Леоніда Кучми, відомого актора Арнольда Шварценеггера, Хіларі Клінтон і інших.
На виставці мікромініатюр незримо панує атмосфера загадковості і здивування. Прийшовши на виставку і заглянувши в мікроскоп, потрапляєш в приголомшливий світ дивних чудес, де на волосині, вставленому у вушко шевської голки, балансує група слонів-еквілібристів, на рисовому зернятку виконує танець 8 дівчат на кінчику волосини застигла чарівна Мерилін Монро, а на зрізі макового зернятка Чарлі Чаплін міряється силою з величезним культуристом, розглянути якого можна тільки при 300-кратному збільшенні!
За 20 років виставкової діяльності унікальна виставка об'їздила Україну, Росію, країни Прибалтики, побувала в Чехословаччині, Єгипті, в Америці, де увійшла до десятки дивних видовищ світу.
До того ж Володимир Казарян - поет і філософ. На виставці буде представлена поезія Майстра - тритомник віршів : "Апофеоз любові", "Апофеоз мудрості" і "Апофеоз життя". Його вірші так само дивні і неповторювані, як і мініатюрні шедеври, вони пронизані добротою і мудрістю, і допомагають відшукати шлях до щастя і успіху.
Подвижницька діяльність Володимира Казаряна в галузі  культури, духовності і мистецтва, вносить гідний вклад до справи миру на землі.
 
Виставка працює з 17 березня по 10 травня у Волинському краєзнавчому музеї за адресою: вул. Шопена, 20,  з 9.00 до 20.00 год. щодня
Телефон для довідок (краєзнавчий музей):  (0332) 24-25-91,   24-56-19
Телефон директора виставки мікромініатюр:  (050) 66-31-457
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 811 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]