Головна » Дошка оголошень » Музейникам
Уряд вніс зміни до переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури.
05.12.2012
Кабінет Міністрів України прийняв постанову „Про внесення зміни до переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності”. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду 4 грудня.
Міністерства культури України вважає, що прийняття даного проекту постанови надасть можливість розширити перелік платних послуг, які надаються закладами культури та створить належні умови для функціонування закладів культури, поліпшить умови обслуговування користувачів, завдяки поповненню спеціального фонду бюджету, який формується відповідно до статті 13 Бюджетного кодексу України.
 
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
 
від 5 грудня 2012 р. N 1131
 
Київ
Про внесення зміни до переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності
 
Кабінет Міністрів України постановляє:
 
Внести зміну до переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2011 р. N 1271 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 96, ст. 3505), доповнивши його пунктом 26 такого змісту:
 
„26. Надання послуг ресторанного господарства з метою організації відпочинку і дозвілля громадян за умови наявності необхідних виробничих потужностей та спеціально призначених і обладнаних приміщень”.
 
Прем'єр-міністр України      М. АЗАРОВ
 
Інд. 70
Додав: volyn-museum |
Переглядів: 1096
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]