Головна » Дошка оголошень » Музейникам
Міністерство культури України затвердило примірні штатні розписи державних та комунальних музеїв, заповідників та закладів музейного типу.
18.08.2012

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
 
01.08.2012 року
№ 823
м. Київ
 
Про затвердження примірних
штатних розписів державних та
комунальних музеїв, заповідників та
закладів музейного типу
 
Відповідно до Закону України «Про культуру», на виконання пункту 9 розпорядження Кабінету Міністрів України «Питання зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни» від 19.01.2011 № 148 (із змінами) та з метою впорядкування штатів державних та комунальних музеїв, заповідників та закладів музейного типу, які повністю утримуються за рахунок державного або місцевого бюджету
 
НАКАЗУЮ:
 
1. Затвердити примірні штатні розписи державних та комунальних музеїв, заповідників та закладів музейного типу, які повністю утримуються за рахунок державного або місцевого бюджету, що додаються.
2. Рекомендувати Міністерству культури Автономної Республіки Крим, Головному управлінню культури Київської міської державної адміністрації, управлінням культури і туризму обласних, Севастопольської міської державних адміністрацій використовувати примірні штатні розписи при формуванні штатів комунальних музеїв, заповідників та закладів музейного типу, які повністю утримуються за рахунок місцевого бюджету.
3. Надати право керівникам державних і комунальних музеїв, заповідників та закладів музейного типу при необхідності вводити додаткові штатні одиниці, не передбачені примірними штатними розписами, за окремим рішенням засновника.
4. Визнати таким, що втратив чинність наказ Міністерства культури України від 27.10.2011 №941/0/16-11 «Про затвердження типових штатних нормативів музеїв, заповідників та закладів музейного типу державної та комунальної форми власності сфери культури».
5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
 
Перший заступник Міністра                                             Ю.П.Богуцький
 
«Примірні штатні розписи державних та комунальних музеїв, заповідників та закладів музейного типу» можна скачати на сайті Міністерства культури України тут.
Додав: volyn-museum |
Переглядів: 1938
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]