Головна » Дошка оголошень » Конференції
Шоста Науково-практична конференція «Музейна педагогіка – проблеми, сьогодення, перспективи»
24.07.2018

27–28 вересня 2018 року Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник спільно з Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України проводитимуть Шосту Науково-практичну конференцію «МУЗЕЙНА ПЕДАГОГІКА – проблеми, сьогодення, перспективи»: «Новітні методи популяризації історико-культурної спадщини серед учнівської молоді». Наукова конференція з проблем розвитку музейної педагогіки, питань актуалізації, інтерпретації історико-культурної спадщини та використання її потенціалу в освіті та вихованні дітей.

Мета проведення:

Основна мета проведення науково-практичної конференції «Музейна педагогіка – проблеми, сьогодення, перспективи»: «Новітні методи популяризації історико-культурної спадщини серед учнівської молоді» полягає в необхідності узагальнити набутий досвід та визначити нові методи і форми діяльності у музейній педагогіці, а також розглянути процес трансформації основних функцій педагогіки (науково-пізнавальної та освітньо-виховної) до умов конкретного музейного закладу.

Основні напрями:

  •  Сучасний контекст функціонування музейно-педагогічних проектів і програм.
  •  Досвід музейних закладів, розробка і застосування інтерактивних методів музейної педагогіки.
  •  Музей і школа – працюємо разом. Співпраця музеїв з навчальними закладами, набуття науково-дослідницьких навиків у шкільної молоді.
  •  Можливості та напрямки розвитку музейного серверу. Використання інформаційних, мультимедійних технологій у навчальному процесі, а також їх переваги і недоліки.
  •  Проектування та створення віртуальних музеїв, виставок і каталогів, дистанційних музейно-освітніх послуг, формування музейно-педагогічних спільнот, клубів та партнерських груп в соціальних мережах.
  •  Специфіка концептуального та художнього проектування музейних експозицій і виставок для дитячо-юнацької аудиторії.
  •  Досвід здобуття грантів на реалізацію проектів у музейно-освітній сфері.
  •  Інформаційний менеджмент, некомерційний маркетинг, використання PR-технологій у науково-освітніх проектах музеїв.

Місце проведення:

м. Київ, вул. Лаврська, 9, конференц-зал (корпус № 8) та/або лекторій (корпус № 25).

Формат проведення:

Дводенна Конференція проводитиметься у формі пленарного засідання.

Цільова аудиторія:

Співробітники наукових інституцій, працівники музеїв, керівники і педагогічні працівники загальноосвітніх, середньо-спеціалізованих установ, педагоги-психологи, керівники та педагоги закладів дошкільної, позашкільної освіти, представники громадських організацій.

Запрошення на конференцію буде надіслано учасникам додатково.

Для відшкодування витрат, пов’язаних з публікацією матеріалів конференції, передбачається організаційний внесок у розмірі 150 грн.

Проїзд, проживання – за рахунок відряджуючої сторони. Оргкомітет конференції пропонує учасникам інформацію про місця та умови проживання.

Матеріали конференції будуть опубліковані в збірнику: «МУЗЕЙНА ПЕДАГОГІКА – проблеми, сьогодення, перспективи».

Вимоги до подання текстів доповідей до збірки матеріалів Шостої науково-практичної конференції “Музейна педагогіка – проблеми, сьогодення, перспективи”: «Новітні методи популяризації історико-культурної спадщини серед учнівської молоді»:

1/ Від дослідників з України тексти приймаються виключно українською мовою у Times New Roman!

2/ Обсяг статті не повинен перевищувати 10 тисяч знаків включно з пробілами.

3/ За наявності ілюстрацій у доповіді – надати окремо з посиланням на місце у тексті не більше двох одиниць у форматах Tiff або Jpeg. Вони повинні супроводжуватися підписами, а таблиці мати заголовки.

4/ Автор повинен подати відомості про себе: повне ПІБ, посада, вчене звання і ступінь (якщо є), назва установи, контакти для зворотного зв’язку.

Обов’язкова наявність приміток з наскрізною нумерацією, розміщених після тексту! Одне й те ж саме джерело у тексті і переліку приміток має позначатися тим же самим номером! Посилання в тексті на примітки у квадратних дужках, наприклад, на опубліковані матеріали [1, 3] (де остання цифра – номер сторінки, на яку автор посилається), на архівні [1, арк. 3-4], на декілька позицій [1, 3; 1, арк. 3-4].

Відповідальність за достовірність інформації, фактів, посилань, власних імен, а також правильність перекладу несе автор статті. Запропоновані редакції матеріали друкуються мовою оригіналу (українська, російська). Редакційна колегія збірника залишає за собою право рецензувати, редагувати та проводити відбір статей.

Кінцева дата подачі текстів на вказану електронну адресу: 31 серпня 2018 р.

Телефон для довідок: (044) 406-63-59; e-mail: [email protected], [email protected], [email protected]

Організаційний комітет конференції

Програму конференції буде розміщено 20 вересня 2018 р.

Джерело: «Музейний простiр»

Додав: volyn-museum |
Переглядів: 168
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]