Головна » Дошка оголошень » Конференції
Інформаційний лист круглого столу „Музейна справа на Волині: історія, теорія і практика”
28.02.2017

Управління культури Волинської облдержадміністрації
Волинський краєзнавчий музей
Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
Кафедра документознавства і музейної справи

Шановні колеги!

Сьомий круглий стіл на тему
Музейна справа на Волині:
історія, теорія і практика”

Для обговорення на круглому столі пропонується наступна тематика:
– теоретичні та методологічні проблеми сучасного музеєзнавства та пам’яткознавства;
– історія та сучасний стан музейної справи на Волині. Видатні музейники;
– музеї як центри наукових досліджень;
– ресурси музею в розвитку туризму;
– сучасні технології в діяльності музею;
– Волинський краєзнавчий музей у контексті розвитку українського музейництва;
– музеї Волині в соціокультурному просторі України.

Планується видання матеріалів круглого столу. Заявки до участі, доповіді та повідомлення приймаються до 20 квітня 2017 року із врахуванням наступних вимог: обсяг роботи до 10 сторінок тексту, набрано в редакторі Word (шрифт Times New Roman, 14 кегль, міжрядковий інтервал 1,5. Поля: зліва – 2,5 см, справа – 2 см, зверху – 2 см, знизу – 2 см.

Посилання на джерела та літературу в тексті у квадратних дужках, наприклад [1, 12] відповідно до списку використаних джерел та літератури (Джерела та література), що розміщується за абеткою наприкінці тексту. Ілюстрації в електронному варіанті в форматі TIF (300 dpi) або JPEG з підписами до них. Роботи подаються в електронному вигляді.

Відомості про автора подаються на окремому аркуші (домашня адреса, телефон, місце роботи або навчання, вчене звання, науковий ступінь, посада).

Доповіді та повідомлення просимо подавати не пізніше вказаного терміну за адресою: 43005 м. Луцьк, вул. Шопена, 20 Волинський краєзнавчий музей (каб. № 2) або надсилати на електронну адресу музею: volmus@ukr.net

Телефон для довідок: (0332) 72-03-64, 24-56-19

Оргкомітет

Прізвище, ім'я, по-батькові (повністю)