Головна » Дошка оголошень » Конференції
Інформаційний лист конференції “Українське зарубіжжя про революційні події в Україні (1917–1923 рр.): типологія джерел та оцінка подій”
13.01.2017

Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України 6 квітня 2017 року проводить Міжнародну наукову конференцію “Українське зарубіжжя про революційні події в Україні (1917–1923 рр.): типологія джерел та оцінка подій”.

Місце проведення: м. Київ, вул. Трьохсвятительська 4, 5-й поверх, Зал засідань Вченої ради Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України.

Заявки на участь у конференції надсилати до 1 квітня 2017 року на поштову адресу: Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України, вул. Трьохсвятительська, 4, м. Київ, 01001чи на е-mail: Дмитро Гордієнко:  dmytro.gordiyenko@gmail.com (+38 067 605 88 63) Юлія Горбач:  gorbatschjulia@bigmir.net (+38 067 596 93 81)

Кінцевий термін подачі матеріалів 25 травня 2017 року.

Проголошення Української Центральної ради як виконавчого органу в Україні в березні 1917 року та розгортання революційних подій мало широкий відгомін в українських середовищах різних країн, і не лише серед організованих кіл українства, й поміж пересічного люду. Ще й нині в українській історіографії та джерелознавстві є прогалина у вивченні рецепції Української революції на самоусвідомлення українцями цієї події. Вивчення важливості події Української революції вплине не лише на розширення джерельної бази, її історичне значення для висвітлення конкретних подій й на сучасне бачення та самоусвідомлення події сучасниками.

Основні напрями роботи:

1) типологія джерельної бази про події в Україні;

2) фактори особистісного сприйняття революційних змін в Україні та рецепція на події;

3) реакція української преси за кордоном на події в Україні;

4) українські події очима представників інших націй (преса, спомини, епістолярій);

5) фінансово-інформаційна підтримка Української революції зарубіжними українцями.

Робочі мови: українська, англійська.

Проїзд та проживання за рахунок учасників конференції.

Організаційний внесок – 200 грн.

Матеріали конференції будуть опубліковані в збірнику наукових праць “Ucraina Magna”, вип. III. Кінцевий термін подачі матеріалів 25 травня 2017 року. Обсяг до 1 др. арк. Посилання автоматичні внизу сторінки. Статті приймаються такими мовами: українська, англійська. До статті додати назву, ім’я автора і розширені анотації (близько 500 др. знаків) українською та англійською мовами. За наявності ілюстрацій, вони подаються в електронному варіанті з роздільною здатністю не менше 300 dpi.

Додав: volyn-museum |
Переглядів: 314
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]